Шкільні Ігри Дніпра-2016

Автор 
Воскресенье, 22 Май 2016 18:55

Завершився шаховий турнір «Шкільні Ігри Дніпра-2016». 18 травня 2016 року на оновленій Шаховій алеї в парку ім. Шевченка відбулося нагородження гравців трьох команд-переможців першого шахового турніру «Шкільні Ігри Дніпра–2016». Захід проводився за участі представників Дніпропетровської міської ради, Федерації шахів та меценатів.

Шаховий турнір «Шкільні Ігри Дніпра–2016» (проект включав баскетбол, шахи, настільний теніс  та стан) є першим відкритим шкільним змаганням в історії Дніпропетровська. Незважаючи на те, що ігри проводилися вперше, вони викликала цікавість учнів більш ніж 100 шкіл і територіально охопили 8 районів міста, стартувавши 14 квітня одразу у трьох дитячо-юнацьких спортивних школах міста - №9, 10 та 11.

Захід мав на меті не лише заохотити дітей до інтелектуального спорту, а й згуртувати школярів на підставі захоплень, відтак «Шкільні Ігри Дніпра-2016» передбачали саме командну гру. 

«Шкільні Ігри Дніпра-2016» є ініціативою Дніпропетровської міської ради (стратегія Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця України»), організованою Управлінням молоді та спорту міської ради та Обласною федерацією шахів. Проект підтримала група компаній «Алмаз» (директор О.Шох), підприємство «Дніпрохім» (генеральний директор Ю.Остапчук) та рух Street Workout.    

Команди-переможці турніру мали нагоду офіційно відкрити Шахову алею, знакову точку парку ім. Т.Г.Шевченка, засновану в 1971 році. Повне відновлення грального майданчику, що завершилося напередодні, було здійснено за благодійної ініціативи Олексія Шоха.

Меценатським коштом було оновлено плитку та бордюри, проведено заміну східців біля пам’ятника генералу В. П. Каруні, відреставровано  мармурову гральну «дошку», здійснено оформлення клумб елементами ландшафтного дизайну. Також відновлено всі гральні столи та закуплено у США комплект великих парковий фігур.

У цьому році в змаганнях прийняли участь наступні райони міста: Соборний, Шевченківський, Центральний, Чечелівський, Новокадацький, Амур-Нижньодніпровський, Індустріальний та Самарський.

Фотоальбом у офіційній групі ДОФШ у vk.com (фото Олега Самойленко)

Прочитано 4816 раз  /

0 Комментарий

Последнее изменение Пятница, 27 Май 2016 19:18

Фотогалерея